Soukromá akce

SOUKROMÉ AKCE Poskytuji své služby DJe už od roku 2006. Kompletní zajištění hudby na celý den nebo jen večerní párty až do rána. Spolupracuji pouze se dvěma zkušenými kolegy, kteří patří mezi nejlepší DJs. Mohu Vám tak vždy zaručit 100% kvalitu a spolehlivost. Stejně tak pracuji pouze se značkovou aparaturou, na kterou je spoleh a má kvalitní zvuk. S hudbou na svatbu jezdím hlavně po jižní Moravě, po domluvě však není problém celá ČR. Stačí mě kontaktovat pomocí Online rezervačního formuláře.

APARATURA Kvalitní aparatura neudělá ostudu nepříjemným hučením a nesrozumitelným přednesem, jako tomu bývá u levné ozvučovací techniky. K dispozici mám dostatek zvukového i světelného vybavení, efektových i plošných světel s LED technologií, bezdrátové mikrofony a další zařízení, které lze použít při náročnějších požadavcích (pódium, konstrukce, karaoke atd.). Zkušenosti mám i s kombinací DJ s kapelou, kde mohu poskytnout vlastní silnou aparaturu RCF i s odposlechy pro kapelu. Výhodné je, že nemusíte zařizovat a platit navíc zvukaře, kapela se může po odehrátí své části večera sbalit a já můžu s hudbou bez přerušení pokračovat.

HUDBA Před akcí se dohodneme, jaké hudební styly preferujete, které naopak slyšet nechcete. Pokud máte své oblíbené skupiny, stačí mi poslat jejich seznam. Jestli si nevíte rady a v hudbě se moc nevyznáte, můžete nechat výběr na mě, díky letitým zkušenostem vím, jaká hudba je oblíbená a umím odhadnout situaci a hudební vkus tanečníků. Nemám problém zahrát naprosto cokoliv, speciálně potom oblíbenou českou a slovenskou hudbu, které mám opravdu bohatý archiv.

KARAOKE – Jako doplněk zábavy nabízím oblíbené karaoke. Vaše oblíbená píseň se přehrává bez originálního zpěvu a roli zpěváka přebíráte právě Vy. Pro usnadnění se zobrazuje a postupně označuje text písně na obrazovce. Zajistím vše potřebné pro karaoke – bezdrátové mikrofony, karaoke systém a televizi na zobrazení textu.

VIDEO PROJEKCE – Nově nabízím také možnost celé hudební produkce v doprovodu originálních videoklipů. Výborná zábava pro všechny, na velké obrazovce běží ke každé písni videoklip. Dokonce i netanečníci se baví při sledování klipů. V archivu mám videoklipy od 80tých let po současné hity. Ne všechny písně mají klipy a toho lze výborně využít, protože umím v takových pasážích promítat například Vaše fotky, loga atd.

NASVÍCENÍ MÍSTNOSTI – Chcete mít firemní večírek s nezapomenutelnou atmosférou? Dokážu správným rozmístěním světel po místnosti obarvit celou místnost do Vaší oblíbené barvy. Barvu lze zvolit libovolnou, např. barvu firemního loga.

CENA Cena závisí na datu, době trvání, množství použité aparatury atd. Proto prosím využijte formuláře k nezávazné cenové kalkulaci. Naleznete zde dotazník se všemi důležitými údaji, díky kterým Vám můžu zaslat cenovou nabídku. Kromě jména a emailu jsou všechny údaje dobrovolné a pokud je neznáte, nebo je zadávat nechcete, tak nemusíte.

DOPRAVA O dopravu se samozřejmě postarám sám, nemusíte si vůbec dělat starosti. Dopravné je již zahrnuto v celkové ceně.

>> PŘEJÍT K CENOVÉ KALKULACI