Firemní večírek

FIREMNÍ AKCE Poskytuji své služby DJe už od roku 2006. Kompletní zajištění hudby na celý den nebo jen večerní párty až do rána. Spolupracuji pouze se dvěma zkušenými kolegy, kteří patří mezi nejlepší DJs. Mohu Vám tak vždy zaručit 100% kvalitu a spolehlivost. Stejně tak pracuji pouze se značkovou aparaturou, na kterou je spoleh a má kvalitní zvuk. S hudbou na svatbu jezdím hlavně po jižní Moravě, po domluvě však není problém celá ČR. Stačí mě kontaktovat pomocí Online rezervačního formuláře

APARATURA Kvalitní aparatura neudělá ostudu nepříjemným hučením a nesrozumitelným přednesem, jako tomu bývá u levné ozvučovací techniky. K dispozici mám dostatek zvukového i světelného vybavení, efektových i plošných světel s LED technologií, bezdrátové mikrofony a další zařízení, které lze použít při náročnějších požadavcích (pódium, konstrukce, karaoke atd.). Zkušenosti mám i s kombinací DJ s kapelou, kde mohu poskytnout vlastní silnou aparaturu RCF i s odposlechy pro kapelu. Výhodné je, že nemusíte zařizovat a platit navíc zvukaře, kapela se může po odehrátí své části večera sbalit a já můžu s hudbou bez přerušení pokračovat.

ZÁBAVA Chystáte-li pro zaměstnance zábavné soutěže, teambuildingové aktivity nebo proslov, určitě přijde vhod bezdrátový mikrofon. Můžete se volně pohybovat po místnosti a přitom si nemusíte namáhat hlasivky, aby Vás bylo slyšet. Stačí se před akcí dohodnout kolik mikrofonů bude zapotřebí a já vše zařídím.

KARAOKE – Jako doplněk zábavy nabízím oblíbené karaoke. Vaše oblíbená píseň se přehrává bez originálního zpěvu a roli zpěváka přebíráte právě Vy. Pro usnadnění se zobrazuje a postupně označuje text písně na obrazovce. Zajistím vše potřebné pro karaoke – bezdrátové mikrofony, karaoke systém a televizi na zobrazení textu.

NASVÍCENÍ MÍSTNOSTI – Chcete mít firemní večírek s nezapomenutelnou atmosférou? Dokážu správným rozmístěním světel po místnosti obarvit celou místnost do Vaší oblíbené barvy. Barvu lze zvolit libovolnou, např. barvu firemního loga.

CENA Cena závisí na datu, době trvání, množství použité aparatury atd. Proto prosím využijte formuláře k nezávazné cenové kalkulaci. Naleznete zde dotazník se všemi důležitými údaji, díky kterým Vám můžu zaslat cenovou nabídku. Kromě jména a emailu jsou všechny údaje dobrovolné a pokud je neznáte, nebo je zadávat nechcete, tak nemusíte.

DOPRAVA O dopravu se samozřejmě postarám sám, nemusíte si vůbec dělat starosti. Dopravné je již zahrnuto v celkové ceně.

>> PŘEJÍT K CENOVÉ KALKULACI